Jak hodnotím první půlrok na II. stupni

Jak někteří z nás vidí první půlrok na druhém stupni? 

Róza P.

Se svými známkami jsem velmi spokojená, vůbec jsem nečekala, že budu mít tak dobré vysvědčení. Jen mi moc nejde matika a z technických činností neumím měřit přesně. Byla bych šťastná, kdybych to měla příští rok taky tak.

Kuba (takový víceméně univerzální pohled všech kluků :))

Půl rok byl super, ale nebavil mě spojený tělocvik, protože jsme hráli co to chtěly holky jinak za mě super.

Áďa M.

Tenhle půlrok byl nejlepší. S mojema známkama jsem moc spokojená (hlavně s těma na vysvědčení). Je zajímavé, že mám stejné známky s jednou mojí spolužačkou. Moje třída je fajn. Na 2 stupni je to bomba. Učitelé jsou moc fajn.

Filip

Toto pololetí se mi moc nedařilo, hlavně v češtině a angličtině. Ale bavilo mě to z naší třídou byla sranda. Jsem spokojený z učiteli a učitelkami.

Tadeáš

V 1. pololetí se mi zatím celkem dařilo. Mám vyznamenání, takže super. Povedlo se mi celý půlrok sedět s Matějem, ale učitel se chystá přesadit celou třídu. Už příští týden a budeme sedět holka - kluk a to je katastrofa.

Sára

Jsem spokojená že na vysvědčení mám 1 a 22 a že nemám žádnou trojku. Jsem spokojená i s učiteli. Jsem ráda, že na druhém stupni jsem poznala plno nových lidí a učitelů. Doufám, že to takhle půjde dál.

Terka

Toto pololetí se mi moc nedařilo. Moje známky nejsou nejlepší, ale ujdou, Jsem zvědavá jak nás pan učitel rozesadí. Ale vadí mi spojený tělocvik.

Venda

Jsem docela spokojená se známkama a i se spolužáky. Někteří se přes prázdniny hodně změnili. Nejsem ale vůbec ráda, že náš pan učitel nás na druhé pololetí všechny rozesadí a ještě k tomu budem muset sedět holka kluk.

Matěj

V 1. pololetí to bylo super sice jsem už dostal dvě pětky, ale doufám, že vysvědčení nebude zas tak špatné. Byl jsem taky na zěmepisné olympiádě. Nelíbí se mi že holky rozhodují, co budeme hrát.

ŠKOLA

Základní škola a Mateřská škola
Frenštát pod Radhoštěm, Tyršova 913,
okres Nový Jičín

KONZULTACE

Po domluvě přes e-mail

KONTAKT

© 2018 created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now