PRESS

Hasík - beseda s hasiči

"Dne 24. 10. u nás byli hasiči. Bylo to poučné. Zjistila jsem, že když vaříme a začne hořet nemáme to hasit vodou, nebo to vybuchne. Bylo to super. Za dva týdny budeme na to psát menší písemku a mají pro nás překvapení. Moc se těším."

"24. 10. ve středu k nám přijeli hasiči měli sebou i dva dráčky, jmenovali se Hasíci. Říkali jsme si, co hasiči dělají, že hasí oheň, pomáhají při bouračkách atd. Ukazovali nám všechno na projektoru. Říkali nám taky o číslech na policii atd. Všechno jsme si zopakovali. Dověděli jsme se plno nových věcí. Bylo to faaakt super!"

"Včerejší akce se mi líbila. Taky jsme se dozvěděli dost nových věcí. Udělali tam i malou scénku. Jediné co se mi nelíbili že jsme museli sedět kluk holka a kluk.  Např. jsem se dozvěděla proč bychom zavolali hasiče kdybychom si zabouchli klíče v bytě, a proč ne jen zámečníka. Za 14 dnů přijdou zas a dají nám test do té doby všechno zapomenu. Ale nebude to na známky tak že to bude dobré. Jinak přivezli malé kamarády Hasíky které jsme si posílali po třídě."

ŠKOLA

Základní škola a Mateřská škola
Frenštát pod Radhoštěm, Tyršova 913,
okres Nový Jičín

KONZULTACE

Po domluvě přes e-mail

KONTAKT

© 2018 created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now