První kroky v sedmičce

Je tu další rok, náš sedmý ve škole. Na co se těšíme a co od toho čekáme?

Kuba

Těším se na Němčinu. Doufám, že budeme mít hodné učitele a jako třída budeme dobře vycházet. Taky se těším na vaření a až to budeme jíst.

Anonym :)

Těším se až pojedeme na lyžák. Netěším sena Ruštinu. Těším se na basketbal. Netěším se na diktáty. Těším se na vaření a technické činnosti

Venda

Do sedmé třídy jsem se moc netěšila. První den byl docela dobrý, druhý den ještě taky, akorát třetí den už jsme se začali učit a na učení jsem se moc netěšila. Bojím se učení a známek, doufám, že to nebude tak těžké.

Darča

Od 7. třídy očekávám že se naučím lépe angličtinu a taky se těším na TV a nechci matematiku. Jsem ráda že máme nové učitele, ale nejvíc se těším na prázdniny.

Niky

Na 7.A jsem se celkem těšila. Nejvíc se těším asi na lyžák. Třída se mi teď líbí víc než minulý rok. Spolužáci se nic moc nezměnili a to je asi dobře.

Hanka

Už jsem sedmačka! Očekávám velké špatné, netěším se nejvíce na AJ a na VKZ a na další. Sice první hodinu AJ jsem přežila, ale dále to bude těžší. Těším se moc na PČ a TV a doufám že budu sedět furt vedle té samé osoby co sedím. Nejhorší je to vstávání, ale na to si zvyknu.

Roza P.

Od 7.A očekávám, že už asi nebudu mít samé jedničky. Všichni dospělí mi říkali, že 7. třída je nejtěžší, protože skoro vůbec neopakujeme. Nejradši mám asi tělocvik. Těším se na vaření ale my máme první půlrok technické činnosti. Ale asi nejvíc se těším na prázdniny.

Adéla Madecká

V sedmé třídě se mi to zatím líbí. Na učitele se docela těším. Jsem dost zvědavá na lyžák. Nevím, co mám čekat, ale těším se. Netěším se na učení. Závidím 6. B. Chtěla bych vás mít za učitelku :). Docela věřím, že to bude fajn.

Naty

Na sedmou třídu jsem se těšila, zároveň i netěšila. Těšila jsem se na naši třídu a nové učitele a paní asistentku. A netěšila na nové učivo a také jsem zvědavá jak dopadne letošní akademie a den otevřených dveří. Doufám, že ten školní rok přežijeme. :)

ŠKOLA

Základní škola a Mateřská škola
Frenštát pod Radhoštěm, Tyršova 913,
okres Nový Jičín

KONZULTACE

Po domluvě přes e-mail

KONTAKT

© 2018 created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now